Tak na prawdę robienie stron internetowych wcale nie jest takim łatwym zajęciem. Najbardziej istotną sprawą jaką powinno się określić są potrzeby jakie stawia sięsą stawiane przed stroną internetową. Powinno się określić czy strona www ma sprzedawać, przedstawiać towary a może na 100% być w pewnym sensie wizytówką.
Od tego zależy nie tylko koszt zrobienia wykonywanej strony www, a także technologia, w której da się ją wykonać. W przypadku gdy strona internetowa ma być niewymagająca oraz nieskomplikowana można łatwo użyć do tego bardzo prostej technologii jaką jest HTML bez inwestowania w strony oparte na CMS. Ta opcja ma również konkretną wadę, a konkretnie nie pozwala na łatwą modyfikację stron. Kolejną kategorią stron jakie się wykonuje są strony oparte na CMS. Strony tego rodzaju w większości przypadków pozwala na prostą i sprawną modyfikację treści.
System Zarządzania treścią umożliwia dodawanie nowych stron bez wykorzystania programisty.

Tego rodzaju możliwości są zaimplementowane w systemie oraz tak naprawdę tylko i wyłącznie się je włącza.

Z tym powinien dać sobie radę nawet początkujący użytkownik stron www. Kolejną kategorią stron internetowych, które bardzo często się tworzy są sklepy internetowe. Są to bardzo zaawansowane skomplikowane systemy, które pozwalają na sprzedawanie towarów bez najmniejszego problemu. W tego rodzaju opcjach zaszyte jest dużo różnych specjalistycznych możliwości, które pozwalają ustalić stawkę VAT, rodzaje przesyłek, promocje oraz dużo innego rodzaju kwestii. Zrobienie takich stron oczywiście jest bardzo wymagające. Konkretne przeciwności, które związane są z realizacją stron internetowych muszą być rozwiązywane jak przy użyciu najwyższej jakości technologii.
.


<< Poprzedni